ogłoszenia
12 Niedziela Zwykła 25.06.2017 r.
1. W lipcu i w sierpniu obowiązywał będzie wakacyjny porządek nabożeństw. Oznacza to, że począwszy od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy św. o 15.00. 
 2. Do piątku ostatnie nabożeństwa czerwcowe o 18.30. 
3. Kalendarz Liturgiczny: 
- w środę – św. Ireneusza 
- w czwartek – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, głównych Patronów Bazyliki Archikatedralnej i miasta Poznania. W tym dniu w naszym kościele Msze św. o 7.00 – 8.00 – 10.00 oraz o 19.00. Taca podczas wszystkich Mszy św. przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej. 
4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. W sobotę o 7.30 nabożeństwo I soboty ku czci Niepokalanego Serca Maryi. 
5. Chorych z racji I piątku miesiąca kapłani odwiedzą 7 i 8 lipca. Jedynie ks. Grzegorz do swoich chorych uda się już w sobotę 1 lipca. 
6. Środowe katechezy biblijne podczas nowenny zostaną wznowione we wrześniu. 
7. W tym tygodniu odbędą się ostatnie przed wakacjami spotkania Kręgów Biblijnych:
 - św. Mateusza – w poniedziałek o 17.00
 - św. Łukasza – we wtorek o 19.00 
- św. Jana – w środę o 19.30.
8. W czwartek swoje imieniny obchodzą: Ks. prałat Paweł Czyż, salezjanin Ks. dr Piotr Marchwicki i dyrektor Gimnazjum Katolickiego ks. Piotr Kuś. Solenizantom życzymy obfitości Bożych darów i niegasnącej radości w realizacji kapłańskiego powołania. 
9. Już dziś informujemy, że ks. dr Piotr Marchwicki, dyrektor Oratorium Salezjańskiego przy ul. Kolejowej, a na co dzień pomagający nam w duszpasterstwie, decyzją przełożonego Prowincji Księży Salezjanów, od 1 sierpnia zostaje skierowany do parafii św. Jana Bosko w Poznaniu na Winogradach. Księdzu Piotrowi podziękujemy za posługę w naszej parafii w niedzielę 23 lipca. 
10. Przyszła niedziela będzie I niedzielą miesiąca. Zebrane ofiary przeznaczamy na pokrycie kosztów zapowiadanych remontów. 
 11. Wszystkim wyjeżdżającym na letni wypoczynek, życzymy opieki Bożej oraz udanych i słonecznych wakacji, a tym, którzy pozostają w domu, też dużo słońca, ciszy i wewnętrznego pokoju.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 100